Canyon CNS-CWC6

Doprava 3,4 €,Do 3 dní
Doporučená ponuka vrabciak.sk

Do 3 dní • 1 variant3,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma93 % • 11 125 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €97 % • 31 663 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €727 recenziíĎalšie informácie

Pripojenie

• , zakúpené v Datacomp.sk

• 2k rozlisenie
    • Fish Eye

Kamera rozpoznana pod Windows bez problemov, s RPi 400 nedetekovalo (ani lsusb nic nenaslo); GUI utility si ani neskrtli
    Fish Eye je dost vyrazne (ale s tym som pocital ked som to kupoval). Podstatne pre mna, kedze som potreboval 2 ks webkamier, ze som vyberal druhu ineho typu a nie dve uplne rovnake (druha Umax W5) - aby som bol schopny rozchodit veci nie len pod Windows (kde vsetko funguje viac menej na 100%) ale aj pod "alternativnymi" OS - v mojom pripade RPi OS (Raspberry Pi 400).

• , zakúpené v AZPC

Rozhranie
Upevnenie na notebook
Pripojenie
USB

webkamera • Quad HD rozlíšenie videa (2560×1440 px) • rozlíšenie fotografií 3.2 Mpx • max. snímkovacia frekvencia 30 sn./s • horizontálny uhol záberu 85° • mikrofón s automatickým potlačením šumu • USB 2.0 • závit na statív

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Datacomp.sk